OTEVŘENO NORMÁLNĚ  

objednaná kola vám dovezeme v Brně a okolí ZDARMA

SLEVA na veškeré zimní zboží 15%,

!! slevu odečtěte ještě z ceny po slevě !! 

Croozer Kid For 1 (2010) - PŮJČOVNA

Croozer Kid 1

Croozer Kid 1

Dětský přípojný vozík za kolo pro 1 dítě

Patnáct let zkušeností Zwei plus zwei a Chariot Carriers se spojilo ve dvou modelech Croozer. Během vývoje jsme se zaměřili postupně na nejlepší ergonomii sedačky, optimální bezpečnost, extrémně snadný provoz a plnou výbavu. Proto mají oba modely několik možností použití a tak není nezbytné si pořizovat dodatečné vybavení. Croozer KID for 2 je dvoumístný dětský přívěsný vozík za jízdní kolo, Croozer KID for 1 je jednomístný. Oba modely lze díky joggingovému setu a buggy kolečkům v základní výbavě využít jako skvěle vypadající sportovní kočárek. Za příplatek je možno Croozery dovybavit přední brzdou, lyžařským setem, trekkingovým setem, pláštěnkou, sluneční clonou a komfortním čalouněním pásů a sedačky.

OD UVEDENÍ PRVNÍCH MODELŮ NA TRH V ROCE 2003 JSOU CROOZERY NEJPRODÁVANĚJŠÍMI DĚTSKÝMI PŘÍVĚSY NEJEN V EVROPĚ, ALE I V U.S.A. A KANADĚ.

DÍKY PĚTIHVĚZDIČKOVÝM VÝSLEDKŮM TESTŮ BEZPEČNOSTI PŘEDSTAVUJÍ CROOZERY SPOLU S PRODUKTY CHARIOT CELOSVĚTOVOU ŠPIČKU V OBORU.

Croozer Kid – skutečně všestranný
Croozer Kid je přímočarý a praktický: můžete jej použít jako přívěs za jízdní kolo, sportovní kočárek nebo jogger. Vše, co potřebujete, je tu v balení 3v1.

Pocit bezpečí
Nízko položené těžiště zajišťuje bezpečnou jízdu. Vaše dítě sedí pohodlně na svém sedadle a užívá si plnou ochranu: pětibodové bezpečnostní pásy, robustní aluminiové nárazníky a zvětšený prostor pro cestující spolu s madlem, které slouží jako další opora při převržení, ochrání Vaše dítě v pravou chvíli ...
 

Nastup a užij si
Vaše dítě si Croozera zamiluje! Všechny děti se v Croozeru cítí jako doma. Mají dokonalý výhled z pokojíku na kolech, který je chrání před větrem a deštěm. A navíc je tu spousta místa pro hračky nebo něco k snědku.
 

Jedno- nebo dvoumístný?
Je to na Vás. Třeba chcete jednomístný vozík, protože neplánujete další rozšíření rodiny. Dvě děti si ale užijí dvakrát tolik legrace – a proto nebudete spolucestujícího do dvoumístného vozíku hledat dlouho. To slibujeme!

 • Základní výbava obsahuje tělo vozíku, madlo, 20“ kola, tažnou tyč se dvěma čepy pro připojení ke dvěma jízdním kolům, přední 16“ kolo pro jogging a in-line, přední otočné buggy-kolečko pro kočárkový provoz, bezpečnostní vlaječku a odrazky.
 • Podvozek Croozeru je vyroben z oceli. Nástavba je vyrobená z hliníkových trubek navlečených do vodě odpudivého polyesterového povlaku.
 • Croozery jsou vybaveny kombinovaným krytem proti hmyzu a vlivům počasí: nad sítí proti hmyzu je rolovatelný PU potah, takže vaši malí pasažéři jsou také chráněni proti chladnému či vlhkému počasí.
 • Na konstrukci vozíku je poskytována doživotní záruka.
 • Vpředu a vzadu jsou robustní nárazníky, které jednak zajišťují spolehlivou ochranu před nárazem, a jednak chrání látku před kontaktem s jinými předměty.
 • Vozík je na bocích a zadní stěně opatřen 3MTM Scotchlite™ Reflexními pásky pro pohyb v noci a za snížené viditelnosti.
 • Celosvětově nejnižší těžiště zcela brání převržení i během jízdy komplikovaným terénem nebo při náhlé změně směru jízdy.
 • Croozery vynikají ve své třídě největším zavazadelníkem (Croozer KID for 1 cca 70 litrů, Croozer KID for 2 cca 100 litrů).
 • Průkopnické vnitřně uchycené tlačné madlo zajišťuje, že je ve vozíku nezvykle velký prostor pro ramena, sedačka je k rámu upevněna na bocích a vnější kostra zůstává bez záhybů.
 • Díky patentovanému systému QuickFold jsou Croozery obzvláště rychle a snadno složitelné. Unikátní systém skládání vozíku zajišťuje spolu s robustním rámem naprostou tuhost konstrukce a zajišťuje tak dokonalou bezpečnost pro malé pasažéry při převržení, bočním či čelním nárazu. Více o skládání vozíků se dozvíte zde.
 • Velmi pohodlná sedačka je pružně zavěšena ve dvanácti bodech rámu vozíku. Děti jsou ve svých sedačkách bezpečně připoutány pětibodovým bezpečnostní pásem, avšak stále mají dostatečnou volnost pohybu.
 • Inovovaná konstrukce umožňuje použití závěsné sedačky pro novorozence CROOZER MIMINKOVNÍK a tedy přepravu velmi malých dětí v nejšetrnější poloze


Místo k sezení Croozeru Kid for 2 představují dvě oddělené samostatné sedačky, takže každé dítě má svůj jasně určený prostor.

UPOZORNĚNÍ:
Vozík CROOZER je možno dovybavit vložkou pro děti do deseti měsíců věku CROOZER MIMINKOVNÍK , která umožní bezpečnou přepravu novorozenců. Nezávislé zevěšení umožňuje dokonalou fixaci i polohování CROOZER MIMINKOVNÍKU. Pro děti, které již novorozeneckou vložku nepotřebují, neboť samy sedí (od cca 8 měsíců), zajišťuje sedadlo vozíku fyziologicky vhodnou polohu páteře, odpovídající jejímu zdravému vývoji. Pro velmi štíhlé děti je určena CROOZER OPORA HLAVY A TRUPU.

Poraďte se s námi o vhodném a bezpečném řešení pro Vašeho malého cestovatele.

Maximální šířka v ramenou

55 cm

Prostor pro nohy

58 cm

Sedová výška (od sedadla k hornímu rámu)

69 cm

D x Š x V (bez madla)

110 x 74 x 84 cm

D x Š x V (složený, bez madla a kol)

103 x 74 x 27 cm

Výška madla (kočárek, jogger)

95 nebo 107 cm

Hmotnost (včetně madla)

13,9 kg

Nosnost

35 kg

Kola

20” s výpletem