Otestujte u nás sedla Bontrager

Bontrager sedla

Přijďte si k nám otestovat některé ze špičkových sedel Bontrager. Půjčovné 100Kč/2dny. Vratná kauce 1000Kč. Počítá se s běžným opotřebením.

AFFINITY. Sedlo s technologií inForm bylo navrženo pro silniční cyklistiku. Díky své konstrukci je ideální pro jezdce s pohodlnějším pojetím silniční cyklistiky, kteří preferují mírně zvýšená řidítka a méně natažený posed. Řada sedel Affinity je nabízena ve třech šířkách, s karbonovými (Pro) nebo titanovými (Elite) vzpěrami.
Affinity Comp
AFFINITY Comp (138mm)
Affinity Elite
AFFINITY Elite (148mm)
EVOKE. Klasické sedlo určené pro horská kola. Toto sedlo si v posledních letech získalo řadu příznivců díky svému tvaru, který je vhodný nejen pro sportovní jízdu, ale také je vyhledávané majiteli celoodpružených kol. Sedla řady Evoke jsou nabízena ve třech šířkách s karbonovými (RXL), titanovými (RL) nebo CrMo (R) vzpěrami.
Evoke R WSD
EVOKE R WSD (144mm, 154mm)
Evoke RL
EVOKE RL (138mm, 148mm)
NEBULA. Sedla Nebula byla navržena inForm technologií a jsou určena pro komfortní jízdu a cyklisty se vzpřímenějším posedem. FlexForm technologie umožnuje sedlu pohlcovat drobné vibrace, takže jízda na kole je ještě hladší. Sedla Nebula jsou nabízena v třech šířkách.
NEBULA Plus
NEBULA Plus (154mm, 164mm)

Bontrager logo Značka Bontrager je předním výrobcem cyklistických komponentů, doplňků a oblečení. Její zakladatel Keith Bontrager, začínal v Kalifornii s výrobou ocelových rámů, ale později se začal zaměřovat především na doplňky a komponenty kol. V současné době nalezneme jeho špičkové komponenty a zapletená kola na všech modelech značky TREK. Díky velkému úsilí, které je vynakládáno na vývoj a testování všech produktů, si jméno Bontrager získalo pověst nejvyšší kvality. Důkazem toho může být i to, že produkty značky Bontrager používali a používají jezdci jako Lance Armstrong, Andy Schleck nebo Fabian Cancellara.