SLEVA 10% na nezlevněná KOLA a cyklozboží

SLEVA 10% na veškeré zimní zboží

!! slevy odečtěte ještě z ceny po slevě !!

KARIÉRA

SERVISNÍ TECHNIK – LYŽE / KOLA

Hledáme zručného a spolehlivého servisáka.
Předchozí zkušenosti nejsou podmínkou, vše tě naučíme.
Plný nebo částečný pracovní úvazek.
Nástup možný ihned

Náplň práce:

Zimní sezóna

- servis lyží a snowboardů (opravy, broušení a voskování skluznic a hran)
- seřizování lyžařského vázání na elektronické seřizovačce
- částečně kontakt se zákazníky (přebírání lyží na servis)
- běžná údržba servisních strojů (brusky na lyže, seřizovačka)

Letní sezóna

- stavba kol a jejich garanční prohlídky
- servis jízdních kol
- částečně kontakt se zákazníky (přebírání kol na servis)

Naše požadavky:

- manuální zručnost
- pozitivní přístup k práci, ochota se učit
- spolehlivost
- vztah ke sportu

Nabízíme:

- zaučení
- nadstandardní platové podmínky
- 5 týdnů dovolené, stravenky
- veškeré sportovní zboží za nákupní ceny
- flexibilní pracovní doba